fotogaleriečlánkyvidea
začátek bloku
tisk   tisk

ČR - svazové vody

ČR - svazové vody

Tomáš Kurzweil

16 kg a 98 cm - boilie Bioenzym fish + amino complex losos

Začátkem května 2009  jsme se s bráchou vydali na jeden svazový revír nedaleko našeho domova. Tento výběr byl vlastně důsledek finanční krize, která postihla i naši firmu a my občas museli zůstat místo práce doma. Nikdy jsme zde neměli valné výsledky, ale krize je krize a možnosti výběru jsou omezené.

Několikrát jsme předkrmili dvě místa a jen čekali, kdy bude zase volno. Během tří týdnů jsme absolvovali tři krátké výpravy. Během první, která trvala pouhých dvanáct hodin, jsme zdolali jen jednoho cejna. Podruhé už to bylo lepší, během dvaceti hodin jsme zdolali dva kapry a o jednoho jsme přišli. Marcelův kapr vážil 14 kg a můj 8 kg.

  Marcel - 14 kg

Na třetí výpravě jsme pokoušeli štěstí třicet hodin, během kterých bylo uloveno osm kaprů. Z toho jeden pětikilový, pět kaprů v rozmezí 7 až 10 kg, další měl 11,10 kg a poslední vážil 16 kg a jeho míra 98 cm. Všechny kapry jsme ulovili na boilie Biosquid +A.C. olihe? a na Bioenzym fish+A.C. losos. Poměr stráveného času u vody a počet ulovených ryb hovořil zcela jasně v náš prospěch a my odcházeli z této, pro nás do této doby, nepopulární vody, velice spokojeni. Přejeme i vám překonání svých bariér a krásné úlovky.
konec bloku